להצעת מחיר-לקוחות מוסדיים

אודותינו

למעלה מ 25 - שנות ניסיון ביססו את חברת וורקר כחברה מובילה בישראל לייבוא ושיווק של בגדי עבודה מקצועיים וייצוגים, נעלי עבודה ומוצרי בטיחות.

מטרת החברה לספק לכל לקוח פתרון איכותי ורב מערכתי שלם המותאם לצרכיו ולהעניק סביבת עבודה בטוחה ומושלמת לכל אחד מעובדיו - והכול תחת קורת גג אחת.

 

מובילים באיכות

וורקר שואפת לספק לכל לקוח את בגדי עבודה המקצועיים והייצוגים, נעלי עבודה ומוצרי בטיחות המתאימים ביותר לצרכיו הייחודייo תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם, העיצוב והייצור, עד הפרט הקטן ביותר. כל מוצרי וורקר, מהארץ ומחו"ל, עוברים בקרת איכות קפדנית על ידי מומחי בטיחות וטקסטיל ומעניקים מעטפת של איכות לכל עובד.

 

מובילים בשירות

חברת וורקר מאמינה בשירות זמין, אישי ועוטף לכל לקוח. אנשי המקצוע של וורקר לומדים להכיר מקרוב את סביבת העבודה של משתמשי הקצה, ומלווים את הלקוח משלבי האפיון של צרכיו הייחודים, דרך שלב ההזמנה ועד לאחר אספקת המוצרים, ככל שנדרש. מחלקת שירות הלקוחות של החברה וצוות של 120 אנשי שירות מקצועיים, מאפשרים לנו לספק כל הזמנה, לכל חלקי הארץ, תוך 48 שעות (משלוח אקספרס) ולהעניק לכם מעקב אינטרנטי און-ליין ומענה טלפוני זמין בכל זמן מרגע ההזמנה.


מובילים בזמינות

בגדי עבודה, נעלי עבודה ומוצרי בטיחות – כולם זמינים מיידית לאספקה. כל פריט שאינו דורש הדפסה או רקמה, יישלח לבית העסק, לכל נקודה בארץ תוך חמישה ימי עסקים. וצפוי להגיע תוך תשעה יימי עסקים נוספים.
למזמינים באתר האינטרנט, זמן האספקה המירבי הוא עד 14 ימי עסקים.
לרוב מזמינים מהאתר מקבלים את הפריטים הרבה קודם.


לוורקר מלאי המוצרים הגדול והזמין ביותר בארץ המעניק מענה הולם ומהיר לצרכים המיידים של לקוחותיה. כ 80%- ממוצרי החברה יכולים להגיע במשלוח אקספרס, בתוך 48 שעות, לבית העסק שלך. בנוסף, מעמידה וורקר לרשות לקוחותיה המוסדיים את מחסני החברה, לאחסנת הסחורה הנרכשת ושירותי אספקה על פי הצורך. רשת החנויות של וורקר פרוסה בכל רחבי הארץ ומספקת שירות מיידי ללקוחות בתהליך רכישת המוצרים,שדרוגם או החלפתם.


מובילים בבטיחות

וורקר מובילה בתחום תקני הבטיחות בישראל. כל מוצרי וורקר, הן מהארץ והן מחו"ל, נהנים מאחריות מלאה של החברה ומביטוח מקיף עד לסכום של מיליון פאונד על יד חברת  JSP - אחת מספקיות מוצרי הבטיחות הגדולות בעולם. כמו כן, חברת JSP שוקדת על פיתוח מוצרי בטיחות, מבטיחה רמת איכות גבוהה במיוחד ורמת שירות יוצא מן הכלל


מובילים במחיר

לקוחות וורקר נהנים ממחיר הוגן על כל מוצרי החברה ומחסכון של עד 20% ממחיר המחירון לשנה.

 

מובילים בלוגיסטיקה

מרכז לוגיסטי חדיש וממוחשב, עצום במימדיו (7,600 מ"ר) מעניק טיפול לוגיסטי מלא החל מאחסון, בקרת איכות, אריזה וכלה בשילוח ואספקה,
לשירותכם ארבע חטיבות מקצועיות, כל אחת מומחית בתחומה:
בגדי עבודה מקצועיים - ביגוד איכותי ועמיד לכל ענפי המשק: תעשיה, מטבח, מסעדנות, אירוח, רפואה, שמירה, ניקיון ועוד.
נעלי עבודה מקצועיות - מגוון גדול של נעלי עבודה לכל סביבת עבודה, בארץ ובעולם, עם תקני הבטיחות המחמירים בעולם.
מוצרי בטיחות - ציוד מגן אישי להגנה מושלמת ולעבודה בטוחה ונוחה.
בגדי עבודה ייצוגיים - ביגוד אופנתי מעוצב על ידי מיטב מעצבי האופנה עם אפשרות לעיצוב וייצור ביגוד ייחודי עפ"י דרישת הלקוח Tailor Made.
לסיכום – הן במישור העסקי מול חברות וארגונים, והן העוסק הזעיר או כל אדם פרטי,יכול להנות ממגוון המוצרים (בגדי עבודה מקצועיים וייצוגים, נעלי עבודה ומוצרי בטיחות) תחת קורת גג אחת.

 

בין לקוחותינו: דלק, רב בריח, קק"ל, אלקטרה, תנובה ועוד.