להצעת מחיר-לקוחות מוסדיים

מאמרים

 • איך נעלי עבודה שומרות על בריאות העובד?

  במהלך כל עבודה, פיסית ומשרדית כאחד, תנוחות הגוף שלנו מושפעות ישירות מסוג העבודה שאנו מבצעים. כתוצאה מכך, נוצר מצב בו התנועה שלנו מוגבלת, תנוחות הגוף אינן במצב אופטימלי ובטווח הקצר והארוך נוצרת מעין אי-נוחות שיכולה בהדרגה להתפתח לבעיות בריאותיות חמורות. כך למשל כאבים ברגליים, נפיחות, התנפחות ורידים, כאבי גב, צוואר תפוס וכדומה, הפכו להיות מנת חלקם של עובדים רבים שתפקידם כרוך בעמידה ממושכת

 • איך בוחרים נעלי עבודה איכותיות?

  כפות הרגליים שלנו נושאות את כל משקל גופנו. ככל שאנו מתבגרים
  ומשקל גופנו עולה,

  על כפות הרגליים נוצר עומס רב ומשמעותי יותר אשר מצריך הקפדה יתרה על בריאות תקינה של כף הרגל,
  במיוחד אם מדובר באדם שבמהלך עבודתו נאלץ לעמוד שעות רבות או ללכת ברגל ממקום למקום. מכאן עולה החשיבות שבבחירת נעליים איכותיות, נוחות ובטיחותיות שיתאימו לעובד, יגנו על רגלו וישמרו על כף רגל מאוזנת ובריאה. 

 • דגשים בנושא עמידה בסביבת עבודה חלקה

  חשוב לזכור - תקן 1112 הישראלי אינו מתייחס כלל לסוגיית ההחלקה, ולכן בחינת הסולייה חייבת להיעשות במעבדה מוסמכת עפ"י התקן האירופאי.

 • קונצרן הבטיחות JSP

  חברת JSP הבריטית בעלת מוניטין וניסיון רב, כאשר מוצריה ידועים ברמת התקינה
  האירופאית המחמירה והבלתי מתפשרת .
  כנציגיה אנו מחוייבים לעמוד בסטנדרטים  המחמירים של חברת JSP באנגליה שנמצאת במעקב רציף אחר כל נציגיה בעולם.
  כמו כן, אנו נדרשים לעבוד על פי  רף גבוה של איכות המוצרים למען שמירת הבטיחות וחייהם של עובדיך.
   

 • מושגי יסוד בנעלי בטיחות

  S1-S2-S3

 • כפפות G23

  חברת WORKER החלה לשווק את כפפות G-23 ישירות מהיצרן השוודי,ejendals
  קונצרן חובק עולם שהעניק לחברת WORKER את רישיון הפצתה בישראל.
  כפפות G-23 מגיעות באריזתה המקורית מהיצרן השוודי.

 • תרומתו של הלבוש הייצוגי לזהות המותגית של הארגון

  כולם ודאי זוכרים עד כמה טעון היה נושא התלבושת האחידה בבית הספר.
  היום,כשהתבגרנו, רובינו מצדדים בהופעה אחידה בבית הספר, למרות שפעם היינו בין המתנגדים..
  בעולם המודרני בו מושקעים סכומי עתק במיתוג החברות והארגונים,
  ישנה חשיבות מכרעת להופעה החיצונית של העובדים  בהיבט של בגדי עבודה אחידים ו/או הלבשה ייצוגית.

 • נעלי עבודה ובטיחות לנשים - לא מה שחשבתן

  כל קניין יודע,שברגע שמתחיל תהליך קניית נעלי בטיחות בארגון בו הוא עובד,הוא נכנס למגננה.
  מאז שמפעלים וארגונים רבים הפכו "דמוקרטיים" יותר ,כל שנה מחפשים לחדש בתחום נעלי עבודה. עד לאחרונה, בחירת נעלי בטיחות לנשים הייתה משימה לא קלה. מצד אחד לא היו הרבה אופציות, מצד שני, כל מה שהיה לחברות להציע, היו נעלי גברים במידות קטנות.

 • ארגונומיה בשירות הבטיחות בעבודה

  רבים נוטים לבלבל בין המושגים הקשורים בארגונומיה. ההגדרה הרלבנטית לארגונומיה היא התאמת סביבת העבודה לעובד עצמו,בעיקר עבור שיפור התפוקה,נוחות העובד ונוחות ההפעלה באותה סביבה.
  אי שמירה על סביבת עבודה נוחה ובטיחותית עלולה לגרום לעייפות יתר, תאונות עבודה ומכאן לירידה בפריון העבודה ובכושר הייצור של אינדיבידואל או קבוצת עובדים..
   

 • נעלי בטיחות מקצועיות בהתאמה אישית לסביבת העבודה

  רבים מביניכם, בעיקר המבוגרים יותר, ודאי זוכרים את נעלי הבטיחות הראשונות שלהם. לא משנה אם היית רתך, פועל בניין, נגר או עובד במפעל כימי - כמעט כל נעלי הבטיחות בעבר הלא רחוק היו שחורות עם כיפת מגן מפלדה. כולן נראו מגושמות וכבדות. המוזר והמעניין בו, שלא היה בידול בין התעשיות השונות ו/או בין סביבות העבודה השונות, כך שחלק מהעובדים נעלו נעליים שלא התאימו לסביבת העבודה שלהם.

   

 • נעלי עבודה אורטופדיות -עבודה בעיניים?

  אתם ודאי מכירים את הסיטואציה: אתם מחפשים נעליים נוחות לעבודה או להליכה,ומחפשים באינטרנט או בחנות מוכרת "נעליים אורטופדיות". בואו נפריך אחת ולתמיד את הביטוי הלא אמיתי הזה.
  מופתעים? אנחנו בחברת וורקר בכלל לא מופתעים. מסתבר שעדיין ישנן חברות ו/או חנויות בארץ המציעות נעלי עבודה אורטופדיות, ובכך למעשה מטעות את הצרכנים.
   

 • בגדי עבודה של וורקר

  כל בעל מפעל או חברה שמעסיקה עובדי ייצור חייב ליצור קשר עם חברה איכותית ומקצועית שתספק לו בגדי עבודה נוחים ומתאימים לעובדים שלו. הסיבה לכך היא פשוטה: הזמנת מדי עבודה לא כרוכה בהוצאה כספית גדולה - אנחנו מספקים מגוון רחב של בגדי עבודה איכותיים למפעלים רבים בארץ בעלות סבירה ובתדירות המתאימה לבעל העסק.
   

   

 • נעלי עבודה למטבח

  חלק בלתי נפרד מיצירת התדמית הזו היא לבחור בגדי עבודה או נעלי עבודה למטבח שייצרו מראה טוב ואיכותי של העובדים במקום. גם אם מדובר בעובדים שלא יוצאים מהמטבח אלא משרתים את הלקוחות מרחוק, ישנה חשיבות גדולה מאד לבחירת בגדי עבודה ולקנייה מרוכזת של נעלי עבודה למטבח באיכות טובה.

   

 • בגדי עבודה יצוגיים

  יותר ויותר בעלי חברות, מפעלים ונותני שירות מחפשים היום בגדי עבודה יצוגיים יותר עבור העובדים שלהם. את מדי העבודה הישנים והאפרוריים מחליפים היום סטים של מדי עבודה משובחים, מאיכות טובה ובמגוון רחב של עיצובים. היום אפשר להתאים לכל מטרה בגדי עבודה יצוגיים טובים - בין אם מדובר במסעדות ובמדים לעובדי המטבח, למלצרים ולשפים, למתקני תעשייה שונים או למוקדי שירות שרוצים האחדה של מראה העובדים.

 • נעלי עבודה - התאמה מושלמת לרגל

  נעלי עבודה, כמו בגדי עבודה, הן נעליים המיועדות במיוחד לסביבות עבודה שונות. בהתאם לכך, ישנן נעלי עבודה בענפי הפעילות השונים האופייניים למציאות המודרנית, החל מנעלי עבודה בתעשייה, דרך נעלי עבודה בתחום השירותים

 • בגדי עבודה בחו"ל

  יותר ויותר ישראלים יוצאים לעבוד בחו"ל, חלקם לצמיתות או לכל הפחות מבלי שיגבילו את עצמם מראש בזמן, והרוב לפרקי זמן של 3-4 חודשים עד שנה – שמבחינתם אחת ההתלבטויות העיקריות (כמו לקראת כל נסיעה לחו"ל) היא מה לארוז במזוודה, וליתר דיוק אילו בגדים לוקחים לעבודה בחו"ל.
   

 • חיתוך מתכת בלייזר וחשיבות השימוש במשקפי מגן

  השימוש במשקפי מגן בקרב העובדים בתעשייה משמעותי וחשוב לאין ערוך
  עם ההתקדמות המרשימה של עולם הטכנולוגיה, בכל התחומים, הפכו מוצרי חיתוך ברזל בלייזר למוצרים הרבה יותר נגישים והרבה יותר פופולאריים

 • ביגוד מיגון שכל בעל מקצוע חייב שיהיה לו

  בגדי המיגון משמשים עובדים רבים במפעלים ובתעשיות השונות. הם מגנים עליהם במהלך העבודה ויכולים למנוע נזקים חמורים, לרבות אובדן חיים.