להצעת מחיר-לקוחות מוסדיים

נעלי בטיחות גברים

נעלי עבודה, כמו בגדי עבודה, הן נעליים המיועדות במיוחד לסביבות עבודה שונות. בהתאם לכך, ישנן נעלי עבודה לגברים בענפי הפעילות השונים האופייניים למציאות המודרנית, החל מנעלי עבודה בתעשייה, דרך נעלי עבודה בתחום השירותים וכלה בנעלי עבודה המיועדות במיוחד לענף החקלאות. מטרתן של נעליים אלה היא בראש ובראשונה לשמש ציוד עבודה חיוני ולעיתים אפילו הכרחי בסביבות פעילות שונות. נעליים אלה צריכות להיות חזקות מספיק, בטיחותיות מספיק ונוחות לשימוש. באותה מידה, נעלי עבודה הן גם חלק בלתי נפרד מהחזות החיצונית של העובדים בארגון או בחברה ועליהן לשדר מסר בהתאם לכך. מסיבה זו, חשוב מאוד להקפיד לרכוש נעלי עבודה רק מחברה מקצועית ובעלת ניסיון, כדוגמת "וורקר". חברת "וורקר" מספקת ללקוחותיה נעליים איכותיות ומיובאות, לפי דרישה.
נעלי עבודה - התאמה מושלמת לרגל והתאמה מושלמת למשימה

בתחום נעלי עבודה לגברים ישנו היום מגוון רחב ביותר, כאשר המטרה היא לצור התאמה מושלמת בין הנעל ובין סביבת העבודה, סוג העבודה והעובד הנועל אותה. מסיבות אלה, ניתן היום למצוא סוגים רבים של נעלי עבודה. הנה כמה מהם:
• נעלי עבודה לתעשייה - התעשייה היא אחד הענפים בהם נעלי העבודה הם מרכיב משמעותי ביותר בשגרת היומיום. בנייה, ענף הכימיקאלים, תעשיית המזון וענף הפלסטיקה הם רק חלק מרשימה ארוכה של סביבות בהן נדרשות נעליים מקצועיות. נעליים אלה צריכות להיות מקצועיות ובטיחותיות מבחינת החומרים מהם הן יוצרו. באותה מידה, צריכות נעליים אלה להיות בטיחותיות ומקצועיות מבחינת המבנה והעיצוב. מסיבה זו, עליהן לעמוד בתקנים מחמירים ביותר המקובלים היום בכל רחבי העולם.
• נעלי עבודה לחקלאות - גם בתחום זה נעלי עבודה הם מרכיב חשוב ביותר בשגרת היומיום, ובלעדיהן לא ניתן כלל לתפקד. נעלי עבודה לחקלאות הן נעליים המותאמות באופן מושלם לתנאיי הסביבה וגם לתנאיי מזג האוויר. אדמה בוצית ורטובה, חשיפה למזיקים שונים וסכנת החלקה הם כמה פרמטרים המשפיעים על סוג נעליים אלה. מגפי גומי, נעליים עם סוליות מותאמות לקרקע בוצית ונעליים עם מגניי בטיחות הן כמה דוגמאות לנעליים מתחום זה.
 

נעלי עבודה - גם לנשים
היום, כמו בעבר, ישנן גם נעלי עבודה המותאמות במיוחד לנשים. כמו נעלי עבודה לגברים, גם נעלי עבודה אלה משמשות בסביבות עבודה שונות ומגוונות. בהתאם לכך, נעלי עבודה לנשים מיועדות לתעשייה, לחקלאות, לשירותים ולתחומים נוספים. נעליים אלה מיוצרות בהתאמה מושלמת לסביבת העבודה, לסוג העבודה ולרגליהן של העובדות. הן מיוצרות מחומרים חזקים וגמישים, ומעוצבות כדי למקסם את פעילותן של העובדות. נעליים אלה מיוצרות לפי תקנים אירופאים מחמרים ביותר. בהתאם לכך, מושקעים מאמצים גם בבחירת החומרים מהן מיוצרות נעליי העבודה וזאת, על מנת שיהיו בטיחותיות ויישמרו לאורך זמן. באותה מידה, מושקעת מחשבה בעיצוב צורת הנעל, הן בכדי לשמור על התקנים המחמירים והן בכדי להקפיד על מראה אסתטי.