ביגוד מקצועי

ביגוד מקצועי בהתאמה אישית

כל בעל מפעל או חברה שמעסיקה עובדי ייצור חייב ליצור קשר עם חברה איכותית ומקצועית שתספק לו בגדי עבודה מקצועיים נוחים ומתאימים לעובדים שלו.
הסיבה לכך היא פשוטה: הזמנת מדי עבודה לא כרוכה בהוצאה כספית גדולה – אנחנו מספקים מגוון רחב של בגדי עבודה מקצועיים איכותיים למפעלים רבים בארץ בעלות סבירה ובתדירות המתאימה לבעל העסק.
כשמדובר בכל מוצר בטיחות ההקפדה על איכות המוצר היא חשובה. גם כאשר אתם מזמינים בגדי עבודה חשוב לדעת שמדובר בבגדים שמכסים את כל חלקי הגוף,
נסגרים בקלות ונפתחים בקלות, שניתן לכבס אותם מבלי להזיק להם ושהם מיוצרים על ידי מפעל מנוסה שמכיר את כל החומרים, העיצובים והחשיבה מאחורי בגדים לעבודות שונות.

אצלנו תוכלו למצוא בגדי עבודה במגוון סוגים, צבעים ועיצובים. אנחנו מתמחים בשיווק והתאמה אישית של מדים ובגדים לתעשיות המזון, המדע, הבנייה ועוד.
אנחנו מבצעים התאמה אישית לפי דרישת הלקוח ויכולים להציע גם קולקציית בגדים לעבודה שהם ייצוגיים ומתאימים גם למי שעומד מול הלקוח או עוסק בעבודה פרונטלית כזו או אחרת.
לצד מדים ובגדים, ניתן למצוא מגוון רחב של נעלי עבודה שמתאימות לתעשיות שונות. הנעליים האיכותיות מובאות לארץ מאיטליה ומקומות נוספים
ומתאימות לשימוש במגוון תעשיות ומפעלים. אנחנו יכולים לספק את הייעוץ המלא וההתאמה לצרכים המיוחדים של העובדים בכל חברה ומפעל.

מבצעים חמים

לעוד מבצעים

  הצטרפו למועדון הלקוחות של וורקר

  וקבלו קופון ע"ס 50 ש"ח בקניה מעל 400 ש"ח , מלא את פרטיך וקבל קופון למייל !!! ( למימוש ברכישה ראשונה באתר בלבד)
   כל הזכויות שמורות לוורקר © 2024

   לקבלת הצעת מחיר מהירה
    נגישות